Ahşap oyuncaklar

Ahşap oyuncaklar

Sebzeler meyveler hafıza oyunu

131300
₺48,00
Sebzeler meyveler temalı ahşap hafıza oyunu. Çocuklar ve çocuk kalanlar, işte herkese hitap edecek çok güzel bir eşleştirme oyunu. Çocuklarınızla eğlenceli aktiviteler yapmak, onlarla oyun oynarken yeni bilgiler öğretmeyi isterseniz ahşap oyuncaklarımız tam size göre.  Tablet ve telefonu elinden bırakmadığını düşündüğünüz çocuklar, ahşaplarla hayal gücünü...
Ürünler 1-1 of 1 gösteriliyor

Bebeğiniz veya çocuğunuzun gelişimi için doğal ahşap oyuncaklar mı arıyorsunuz?

Çocuklar için hem eğlenceli hem eğitici hem de sağlıklı ve doğal bir oyuncak mı arıyorsun? Öyleyse tercihiniz ahşap oyuncaklardan yana olmalı. Son zamanların en çok tercih edilen oyuncak türlerinden olan ahşap oyuncaklar, her yaşa hitap eden, basit ama eğlenceli ve faydalı yapısıyla anne ve babaların gönüllerini fethetti. 

Bebekler ve çocuklar oyuncaklarla sürekli yakın temas içerisinde olurlar. Çocuklar oyuncaklara dokunur, ağızlarına götürür. Bu da oyuncakların daha çok sağlıklı olanlarını tercih etmemiz için geçerli bir sebep. 

Bir dönem hepimiz plastik oyuncakların rengarenk cazibelerine kalıpmadık değil... Ancak anne babalarımızın bize hep anlatığı ahşap oyuncakları merak edip dururduk. Anlattıkları oyuncaklar basit gibi gelirdi ancak bugün anlıyoruz ki o nesil aslında çok doğru olanlarla büyüdü... 

Ekolojik su bazlı boyalarla sağlığa zararı olmayan dijital baskılar yaparak oyuncakları cazip hale getirmek için renklendiriyoruz. 

Architab atölye günümüz teknolojisine uyum sağlamak konusunda tam bir ustadır... Sağlıklı ürünler üretebilme arzusuyla 2010 yılından bu yana; uluslararası marka ve makine araştırmaları yaparak, çağın teknolojisini atölyemize taşımayı çok seviyoruz. 

Sahip olduğumuz dijital ahşap baskı makineleri, basit çin malı makinelerin aksine; bize su bazlı ekolojik boyalar kullanarak baskılar yapma imkanı veriyor. Biz de bu fırsatı ahşap oyuncaklar hazırlarken avantaja çeviriyoruz. Hem kendi adımıza hem de, göz bebeklerimiz yeni neslimiz, çocuklarımız için tam bir uzun vadeli avantaj... 

Doğal yağlar kullanılarak kanserojen madde içermeyen oyuncaklar yapıyoruz.

Hazırladığımız oyuncakları, sertifikalı doğal ahşap yağları ile yağlıyoruz. Bu sayede hem renkleri çok şık oluyor, hem ahşap dokunuşu minik eller için çok daha yumuşak oluyor hem de sağlık açısından kanserojen madde içermeyen ürünler ortaya çıkıyor. 

Ahşap yağlarımız sayesinde ürünlerimiz %63 oranında suya karşı korunaklı hale geliyor. Ham ahşap oyuncakların aksine çok daha uzun ömürlü olması için biz ürünlerimize uzun süreli bir koruma sağlayacak yağlar kullanırız. 

Ahşap oyuncak üretmek kocaman bir salon mobilyası üretmekten çok daha zor...

Satın aldığımız AA kalite ağaç ürünlerini önce günümüz teknolojisini kullanarak, oyma ve parçalama işlemlerine sokuyoruz. Tahmin edersiniz ki ağacı kesebilmek için yüksek devirli makinelere ve keskin bıçaklara sahip olmamız gerek. Bu işin en tehlikeli taraflarını, iş güvenliği konusunda aldığımız sıkı tedbirler ile minimuma indirmeye çalışıyoruz. Ancak işlediğimiz parçalar ne kadar küçülürse, üretim süreçleri de o kadar uzuyor. Çünkü çok hassas ve dikkatli çalışma ihtiyacı duyduğumuz ahşap oyuncakların çocuklarımız için en ergonomik yapıya dönüşmesi bizim için çok önemli. 

Ahşap oyuncaklar yumuşak hatlara sahip olmalı... 

Tasarladığımız ahşap oyuncaklar mutlaka sert köşelerden arındırılmış olmalı. Özenle zımparalayarak yumuşattığımız ahşaplar bebeğinizin narin ellerini kesinlikle acıtmayacak... 

İstek listesine ürün eklendi
Ürün karşılaştırmaya eklendi.

Merhaba, bu web sitesinde daha hızlı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamanız için çerez politikası uygulanmaktadır.