Baharatlıklar

Masa Menaj Setup

Siyah Ahşap Menaj Takımı

131997
₺75,00
Cafe ve Restaurant Ekipmanları Ahşap baharatlık takımı Satın alacağınız ekipmanların nem tutmaması, uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını dilerseniz; ahşap tuzluk biberlik ve menaj takımı tercih edebilirsiniz. Pul biberi servisi için özel Ahşap biberlik tasarımımız mevcuttur. Lütfen bizimle iletişime geçin. Ahşap baharatlık modellerimizi masaüstü ekipmanlar...
₺36,80
Dekoratif doğal ahşap tuzluk ve biberlik.  Architab atölye tasarımı olan doğal ahşap tuzluklar ile, nemlenmiş tuz probleminiz artık olmayacak. Ahşap doğası gereği nemi absorbe ederek tuzun top olmasına engel olur. Bu sayede uzun mesailer harcayarak temizlemek zorunda kaldığınız porselen tuzluklardan çok daha kullanışlıdır.  Yumuşatılmış kenarları...
Ürünler 1-2 of 2 gösteriliyor

Yemek yemek bizler için bir ihtiyaçtan çok hepimiz için bir zevk haline geldi. "Hadi yemek yiyelim" teklifine hayır diyebiliyor musunuz ?

Öyleyse sizde bizdensiniz efendim. 

Peki nedir yemeğe tadını verip yemek yemeyi keyif haline getiren? 

Tabi ki baharatlar!

Tuzsuz bir yemekten ne zevk alabilirsiniz ki? 

Yada  şöyle acısı ekşisi yerinde şu kış günlerinde içimizi ısıtacak sımsıcak bir çorbayı kim reddedebilir? 

Yemeği kuru olmaktan ve tatsız olmaktan kurtaran yemeklerin olmazsa olmazlarıdır baharatlar.

Peki ya baharatlıklar?

Masif ahşap yapısıyla üretimini yaptığımız baharatlıklar; mutfak tezgahınızda mutfağınızı da süsler. Renklerini, desenlerini ve şeklini atölyemizde tasarladığımız için kişiye özel ev hediyesi olarakta kullanım sağlar.

Ürettiğimiz bu ahşap baharatlıklar; baharatlarınızı nemlenmekten ve bozulmaktan korur. Aynı zamanda düşse bile kırılmayan böylece çeyizlerinizi de eksiltmeyi önleyen özelliği ile kullanım rahatlığı sağlarken mutfağınızdaki şirin görünümüyle de vazgeçilmez bir ürün olacağına inanıyoruz.

Haklılığımızın ispatı için; www.architab.net sitemizi ziyaret ediniz. 

İstek listesine ürün eklendi
Ürün karşılaştırmaya eklendi.

Merhaba, bu web sitesinde daha hızlı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamanız için çerez politikası uygulanmaktadır.