hesap kutusu

Ahşap Oyma Özel Tasarım Hesap Kutusu

Cafe restoran ve lokantalar için özel olarak hazırladığımız hesap kutularını inceleyin. 

Adisyon kutusuna ne denir ?

Adisyon; cafe, restoran ve lokanta işletmelerinde masaların hesaplarını doğru ve güncel şekilde izleyebilmek için kullanılan kağıda verilen isimdir.

Adisyon fişi, hesap kağıdı, hesap fişi gibi isimlerle anılır.

Genelde masada ödeme alan işletmeler için veya hesabı masada ödemek isteyen müşteriler için özel olarak adisyon kutusu tasarlıyoruz. 

Hesap kutusu veya hesap sümeni kullanmalı mıyım?

Masada ödeme almanın avantajı; müşterilerin kasa önünde yoğunluk yaratmasını engellemektir. Ayakta kendinden önce gelenleri bekleyen müşteri huzursuz olabilir. İşletmeler için müşteri kaybına dahi yol açabilecek kasa önü ödeme işlemi genellikle tercih edilmemektedir. 

Yeteri kadar personeliniz olduğuna inanıyorsanız; hesabı masada alarak müşterilerinizin bekleme süresince kaliteli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Siz işlemlerinizi aceleye getirerek karıştırmamış olursunuz ve müşterileriniz de bekleme süresini fark etmemiş olurlar. 

Hesap kutusunun adı yeniden yazıldı

Önceki tasarımlarımızdan aşina olduğunuz gibi, hesap sümeni tasarımlarımızda da benzersiz bir ürün ortaya çıkardığımızı fark etmişsinizdir. Architab Atölye tarafından hazırlanan hesap kutuları, basit mantıkta düşünülen menteşeli kutuların aksine yana doğru açılırlar. 

Bu özelliği ile, cafe hesap kutusu müşterilerinizin logonuza dokunabilecek kadar yakın olmasını sağlar. Marka imajınız ve akılda kalıcı olmanız için tasarlanan logonuz, insanlar onunla temas haline geçtikçe daha da değerlenir. 

Cafe ve Restoran markanız akılda kalıcı mı?

Architab Atölye'den satın aldığınız, ahşap sunumlar ve masa üstü ekipmanlar ile dekorasyonunuzu daha da güçlü bir hale getirdiniz.

Lezzetli sunumlarla benzersiz formüllü bir menü oluşturdunuz. Rakiplerinizden bir adım öndesiniz. Sizi tebrik ederiz.

Peki bütün bunların yanında acaba müşterileriniz 1 ay sonra sizin adınızı hatırlıyor olurlar mı? "Falanca mekanda şöyle bir şey yemiştik..." Derken markanız ilk düşündüklerinde akıllarına geliyor mudur acaba?

Birbirinin kopyası onlarca mekan olduğu varsayımını kabul edersek; akılda kalıcı olmak marka sahiplerinin en büyük arzusu olmaktadır. Çünkü en güzel reklamın dilden dile dolaşan fısıltı gazetesi olduğunu hepimiz biliyoruz. 

İşte tüm bu sebeplerden ötürü, Architab tasarım ekibi olarak, markanızı en iyi şekilde temsil edebilmek için logonuza özel ürünler üretiyoruz. Bunlardan birisi de hiç şüphesiz hesap kutusu tasarımlarımız. 

Fısıltı gazetesi 'nin günümüzdeki dönüşümü

Türk Dil Kurumu sözlüğüne göre fısıltı gazetesinin kelime manası: "Toplumu ilgilendiren bir konu ile ilgili dedikodu".

Halk arasında ise bu yöntem, beğendiğiniz bir şeyi başka birileriyle paylaşmanız. Örneğin bir mekanı, bir aleti, bir eşyayı sevdiklerinize överken veya yererken kullandığınız cümleler fısıltı gazetesini oluşturur. 

Güzel Türkçe'mizin kulağa çok hoş gelen kelimelerinden biridir. Peki fısıltı gazetesi bugün nasıl kullanılıyor? 

Birçok cafe restoran sahibinin google aramalarında yukarı çıkabilmek için, tanıdıklarından eş dost ve sürekli müşterilerinden, işletmeleri adına, google veya benzeri uygulamalarda güzel yorumlar yapmalarını rica ettiğini fark ediyoruz.

Aslında bu sosyal medyadan yıllar yıllar evvel kullanılan bir yöntemdi. Nasıl mı? 

Bir mekan açtığınızda ilk önce aileniz ve sevdikleriniz, kendi tanıdığı diğer kişilere bunu duyurmaya çalışırdı. "Felanca bir mekan açtı mutlaka gitmelisin, selamımı söyle sana indirim de yapar..." Gibi cümleler yüzyıllardır kullanılıyordu mutlaka.

Tabi bu dönüşüm günümüzde sosyal medyaya taşındı ve 5 yıldızlı yorumlarda yerini görmeye başladık. Tabi bunun yanında gerçek yorumlar da yok mu? Elbette var! Google yerel rehber uygulaması ile kullanıcıların tecrübelerini başkalarına aktarabilmesi için müthiş bir uygulama. 

Bunların logoya özel olarak hazırlanan hesap kutuları tasarımı ile bağlantısı nedir?

Hesap sümeni tasarlarken standart bir ürün kullanmak imalatçı olarak kesinlikle bizi çok rahatlatırdı. Basitçe tasarlanmış bir kutu, üzerinde kocaman "TEŞEKKÜR EDERİZ" yazısı ile imalat aşamalarında büyük bir hız yaşayabilirdik.

Ancak; Architab atölye olarak kendi rahatımız ve kazancımızdan çok değerli marka sahipleri sizlerin kazancını ön planda tutuyoruz!

Mekana gelen herkes hesap öder! İster nakit parayla, ister kredi kartı veya özel yemek kartlarıyla bir şekilde adisyon kutusu karşılarına gelir. 

Müşterilerinizin mutlaka dokunmak ve incelemek durumunda olduğu bu özel ürünü kişiselleştirmek, onların markanıza olan bağını kuvvetlendirir. 

Hesap kutusu tasarımlarımız sosyal medyada paylaşılıyor!

Bugüne kadar hazırladığımız yüzlerce hesap sümeni, defalarca sosyal medyada, cafe ve restoran müşterilerince paylaşıldı. Ağacın bu şekilde oyularak, renklendirilmesi ve logonun parmak uçlarına kadar gelmesi müşterilerin ilgisini çekiyor. 

Durum böyle olunca, günümüzün fısıltı gazetesi sosyal medya mecralarında sıkça paylaşılan kareler arasına girmesi kaçınılmaz oldu. 

Ahşap Hesap Sümeni

Ağacın sıcak yapısını, tasarımlarımızın gücüne katarak hazırladığımız dekoratif hesap kutuları ile bir adım öne çıkmanızı amaçlıyoruz. 

Kısa süreli kullanım ile yapış yapış olan suni deri hesap sümeni yerine; birer mobilya kalitesiyle ürettiğimiz ahşap adisyon kutularını tercih etmeniz için onlarca sebep var. 

* Uzun yıllar kullanabilmeniz için mobilya kalitesinde üretildi. 

* Çizilmeye karşı dayanıklı iki kat vernikle koruma altına alındı.

* Klasik bir kutudan ziyade yana doğru açılan özel bir mekanizmaya sahip.

* İç dekorasyon ve konseptiniz ile birebir uyumludur. 

* Ağaç üzerine renkli bası ile renkli logolar işlenebilir. 

* En yeni ağaç oyma teknikleri ile hazırlanmıştır. 

* Üzerindeki baskılar veya oymalar silinmez! Özel olarak koruma altına alınmıştır.

* Her mobilya gibi kolayca temizlenebilir ve dezenfekte edilebilir. 

* Müşterileriniz logonuza dokunabilecek kadar yakın olur.

* Standart bir ürün değil size özel olarak tasarlanır.

Hesap kutusu nasıl sipariş verebilirim?

Buraya tıklayarak hesap kutusu ürünümüzü web sitemizden sipariş verebilirsiniz. 

Siparişinizin ardından logonuzun çizimini PDF formatında [email protected] eposta adresimize göndermeniz yeterli.

adisyon kutusu

hesap sumeni

hesap alma kutusu

hesap kutusunun adı

İstek listesine ürün eklendi
Ürün karşılaştırmaya eklendi.

Merhaba, bu web sitesinde daha hızlı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamanız için çerez politikası uygulanmaktadır.