Menü Kabı Örnekleri

ahsap menu ornekleri

Ahşap menü tahtası tasarımlarımız ile mekanlarda uzun ömürlü ve sıcak dokunuşlu bir ürün ortaya çıkarıyoruz. Müşterilerin elinden bırakmak istemediği ahşap menü marka imajı için çok önemli bir değerdir. 

Cafe ve Restaurant lar için vazgeçilmez bir ekipman olan ahşap menü örnekleri aynı zamanda otel işletmeleri için de yardımcı bir ekipman olarak kullanılabilir. Otel index leri, oda servisi menüleri ve oteliniz üzerinden rezervasyon yaptığınız turistik gezileri tanıtıcı broşürler için biçilmiş kaftandır. 

Eşsiz lezzetlerinizi müşterilerinize tanıtmak için emek verdiğiniz bütün çabalarınız menülerinizin çabuk yıpranması sonucunda bir fiyaskoyla sonuçlanabilir. 

Örneğin fotoğraf çekimi için harcadığınız zaman ve para, sayfaların yıpranması ve üzerlerine istenmeyen lekelerin bulaşması ile sizi üzebilir. 

Architab Atölye tasarımı olan tamamı masif ahşap menü tasarımları nın sayfalarının değiştirilebilir olması sayesinde çok amaçlı ve uzun ömürlü çözüm haline geliyor.

menu kabi

Her menü içeriği değişikliğinizde bütün menüleri çöpe atmanıza gerek yok! 

Yazlık ve kışlık menülerin bütün sayfalarını aynı menüye bastırarak bu işten en az maliyetle kurtulmayı mı düşünüyorsunuz? 

Lütfen müşterilerinizi biraz düşünün. Kafa karışıklığına yol açacak onlarca sayfa içerisinden seçim yapmak ne kadar doğru olabilir? 

Ahşap menü tutucu lar ile tek sayfalık menüleri masa üzerinde sergilemeye mi çalışıyorsunuz? 

Kısa süreli bir çözüm gibi görünse de yıpranmış kağıtların ve hatta yıpranmaması için pvc kaplanmış ve çizilmiş bu tür menülerin müşterilerin ilgisini pek çekmediğini fark etmişsinizdir. Çünkü sizin işletmenize ait olmadığı apaçık ortada. Ne kadar kârlı veya lezzetli olursa olsun bu tür menüler müşterilerin son tercihleri arasındadır. 

Bunun yerine bu tür tek sayfalık menüleri gerçek menünüze sadece saniyeler içinde adapte ederek satışlarınızı artırabilirsiniz! 

Restaurant menü tasarımları genellikle müşterilerin sürekli bu ürünü yenilemesini gerektirecek şekilde ayarlanır. Bu sayede yıpranan menünün yenisi belirli aralıklarla imalata alınarak kazanç elde edilmeye çalışılır (!)

Diğer imalatçıların aksine: Architab Atölye imzalı ürünler uzun ömürlü oldukça bir diğer ihtiyacınız için bizi tercih edeceğinizi biliriz! 

Bu sebeple ürünlerimiz AA kalite ağaçlardan ve tüm üretim süreçleri ve zamanları doğru olacak şekilde kullanılarak hazırlanır. 

Tahta kürek menü arayışlarınız için Architab Atölye koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Piyasada dolaşan ince MDF menülerin aksine gerçek ağaç kullanarak hazırladığımız menüler hem dayanıklı hem de mekanınızın kalitesini ön plana çıkaran ürünlerdir. 

Özel olarak hazırlatmak isteyeceğiniz, Ahşap menü fiyatları ürünün ebatlarına, aksesuarına ve imalat aşamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ancak standart Architab atölye tasarımları satın almak için web sitemiz kategorilerinden ilgili sekmeyi inceleyebilirsiniz. 

ahsap menu fiyatlari

Neden Ahşap Kapaklı Menü ?

Deri menü ve matbaa baskısı menü örneklerinin aksine menü kabı nın ahşap olması, ürünün ömrünü uzatmaktadır. Temizliği diğer tüm örneklerden çok daha kolaydır. 

İki kat çizilmeye karşı dayanıklı verniği ile gerçek bir mobilyadır.

Restaurant menü tasarımları konsepte göre değişiklik gösterebilir, örneğin daha büyük menülere ihtiyaç duyan işletmeler için üst kapağı olmayan, menu kabı tasarımları kullanmak daha uygundur.

Ancak daha butik bir gurme restaurant için iki kapaklı A5 boyutlarındaki menü mekanın kalitesini yansıtacağı için tercih edilebilir. 

Suni deri menü kabı fiyatları ilk bakışta sizi cezbedebilir. Ancak ürünün leke tutuculuğu ve zaman içerisindeki yıpranma payını hesaba kattığınızda ne kadar kısa süre sonra yeni bir menüye ihtiyacınız olacağını düşünün. 

Masa üstü ahşap menü tutucu kullanmak istiyorsanız, aynı zamanda masa numarası veya stick şekerlik olarak kullanılabilen ahşap ekipmanlarımızı inceleyebilirsiniz.

Firmanıza özel menü tasarımları için bizimle iletişime geçin

[email protected]  //  0384 219 33 00  //  Whatsapp: 0535 510 91 45

İstek listesine ürün eklendi
Ürün karşılaştırmaya eklendi.

Merhaba, bu web sitesinde daha hızlı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamanız için çerez politikası uygulanmaktadır.