Vintage Menu Tasarımı

ahşap menü örnekleri

Cafe Restaurant Bar veya Pub işletmeniz için konseptinizle uyumlu menu yaptırma gayreti içindeyseniz; Architab atölye tasarımlarını incelemeden siparişinizi vermeyin. 

Ahşap menü örnekleri için - Cafe ve Restaurant ana başlığı altındaki Masa üstü ekipmanlar kategorisinde bulunan Ahşap Menüler koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz. 

Deri Menü Modası Bitti

Uzun yıllar restaurantlarda ve cafelerde boy gösteren klasik bir tasarıma sahip, suni deriden hazırlanan ve pvc ile yaprakları korumaya alınmaya çalışılan menüler bir bir mekanları terk etmeye başladı. Temizliği çok zor olan bu menüler kısa bir kullanım süresinden sonra yapış yapış olarak müşterilere zor anlar yaşatıyordu. 

Çoğu zaman menüye bakmadan sipariş vermek zorunda kalan müşterileri fark eden işletmeciler yeni arayışlara girdi ve sıvama menü gibi ahşap menü gibi çeşitli örnekleri denemeye aldılar. 

Şık bir menü nasıl olmalı?

Mekanın dokusu ve tasarımıyla uyumlu hale getirilmeye çalışılan her ekipman müşterinin beğenisini kazanıyor. Birbiriyle uyumsuz ekipmanların bir araya gelmesi; hem görüntü olarak hem de işlevsel olarak işletmenin bütünlüğünü bozuyor. 

Architab Atölye ekibi olarak konsepte uygun tasarımlar hazırlayarak, halihazırda işleyen bir işletmeye veya yeni açılacak bir işletmeye %100 uyumlu ekipmanlar üretmeyi amaçlıyoruz. 

Örneğin Kapadokya'nın incisi Göreme kasabasında peri bacaları arasında açılan Dalton Brothers Wine house için hazırladığımız ekipmanları inceleyin. 

fıçı tipbox

Şarap evleri ve pub gibi mekanlar, müşterilerine daha çok özel anlar yaşatmak ve güzel anılar biriktirmek üzere, çok şık tasarımlara sahip olurlar. Mekanın konsepti müşterinin her yudumda aldığı keyifi artırıcı bir unsur oluyor. 

Müşterinin aynı tadı aldığı her yudumda bu mekanı hatırlayacak olması işletmenin başarısını göstermektedir. Kapadokya şarap üretimi konusunda Dünya'nın önde gelen coğrafyalarından biridir. Durum böyle olunca tadım için bölgeyi ziyarete gelen turistlerin sayısı oldukça fazladır. 

Bu sebeple kapadokya'da şarap evleri ve tadım evlerini gezileriniz sırasında bolca görebilirsiniz. 

Dalton Brothers Wine house için, işletmenin konseptine uygun hazırladığımız ahşap menüleri, güçlendirdiğimiz kağıtlara baskı yaparak hazırladık.

En kaliteli kraft kağıtları kullandığımız ahşap menü tahtası nın zarar görmemesi ve uzun vadeli kullanılabilmesi amacıyla; demirle temas eden bölüme metal aksesuarlar eklendi. 

ahşap menü kapağı

Ahşap menü kapağı

Kapaklı menü örneğimizi incelediniz mi? Restaurant ve Cafe'ler için çok şık bir mobilya. Menü tasarımı konusunda hizmet veren bir ajansla görüştüğünüzde sizi standart menülere yönlendirebilir.

Mümkün oldukça çabuk yıpranan ve her sene yenilemek zorunda kalacağınız menüler ile maliyetleriniz siz farkında olmadan artacaktır. 

Architab Atölye tasarımı olan kapaklı menü ile sadece içeriğini çok hızlıca değiştirebileceğiniz bir menüye sahip olursunuz. 

Örneğin sevgililer günü için hazırlayacağınız özel bir menüyü yazıcınızdan çıktı alarak menünün en üst sayfasına kolayca takabilir ve 14 şubat bitiminde bu sayfayı hızlıca çıkarabilirsiniz. 

Yaz ve kış ayları için farklı lezzetler sunan işletmeler maliyetleri düşürebilmek için; onlarca menüyü aynı menüde toplamaya çalışır. Müşteriler için oldukça karmaşıklaşan bu menü örnekleri çalışanlarla müşteriler arasında da gerginliklere sebep olabilir. 

Ancak Architab Atölye tasarımı dosya klipsli menüler sayesinde yaz aylarında kış menülerinizi çıkarıp dolapta saklayabilirsiniz. 

Ahşap hesap sümeni, bahşiş kutusu ve ahsap menü kabi tasarımlarımızı bir arada sipariş ederek; üçlü bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Bu konuda diğer blog sayfalarımızı inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. 

Ahşap ekipman ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz: 

Mail: [email protected]  //  Whatsapp:  0535 510 91 45  //  Tel: 0384 219 33 00

İstek listesine ürün eklendi
Ürün karşılaştırmaya eklendi.

Merhaba, bu web sitesinde daha hızlı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamanız için çerez politikası uygulanmaktadır.