Telefon ve Tablet Standı

Telefon Tutacakları

Babalar için Ahşap Telefon Standı

131928
₺23,00
Babalar günü için hediye mi arıyorsunuz? Ahşap telefon standımız farklı tasarımıyla babalar gününe değişik hediye arayanlar için. Sizinde babanız bir süper kahramansa ve ona bunu hatırlatmak  ve gün içinde yüzünü güldürmek isterseniz işte tam size göre bir hediye. Architab Ahşap telefon standı nerelerde kullanılır? Video izlerken  İnternette film, dizi...
Hadi gidelim eskilere... Ne değeriymiş kalem tutan eller, ne önemliymiş okuma yazma bilenler değil mi? Bana o günleri çağrıştırdı bu divit kalem nedense... Evet şimdi telefon tutmak için duruyor masa da ama sanki bu masada çalışan kişi güzel yazı yazarmış, sanki okumuş büyük adam olmuş öyle şeyler , tek bir obje bile ağırlık verirmiş masaya misal Divit...
₺22,00
Sevdiğinize, arkadaşınıza farklı bir hediye arıyorsanız buyurun yepyeni telefon standımız sizlerle.. Aslında ihtiyaç olduğunu ancak kullandığınızda anladığınız bir ürünmüş telefon standı. İşyerinde masanızda, tam göz ucunuzda olması güzelken, bizim evde aktif olarakta kullanılıyor kendileri, makyaj yaparken, traş olurken "dikey durması iyiymiş he "...
Ürünler 1-3 of 3 gösteriliyor

Masif ahşaptan üretilen dekoratif ve renkli telefon ve tablet tutucu stand tasarımlarımızı inceleyin. 

Evinizde ve iş yerinizde kullanırken çok rahat edeceğiniz telefon standı tasarımlarımızla masa üstünüzü düzenli hale getirebilirsiniz. 

Ofiste monitörünüzün yanına koyacağınız telefon tutucu size her an kolay erişim sağlar. Hızlıca mesajlarınızı görebilir ve epostalarınızı cevaplayabilirsiniz. 

Görüntülü aramalarda telefonu elinizde tutmaktan yoruldunuz mu?

İster tek kişiyle ister konferans veya aile görüşmelerinde size sabit bir duruş imkanı vererek görüntülü aramalarınızı daha rahat hale getirir. 

Tüm cep telefonu ve tablet modelleri ile uyumludur. 

Tamamı doğal ahşaptan üretilir. Üzerindeki baskılar zaman içinde solma veya silinme yaşamaz. Uzun yıllar kullanabilmeniz için özel hazırlanmış iki kat çizilmez formülle koruma altına alınmıştır. 

Bu sene farklı bir promosyon malzemesi dağıtmak ister misiniz?

Her sene ajanda, kalem ve çakmak dağıtmak müşterilerinizi pek de mutlu etmeyebilir. İnsanlar kendini yenileyen işletmelerle çalışmayı daha doğru bulurlar. Bu sebeple bu sene daha önce hiç yaptırmadığınız bir promosyon ürünü yaptırmak isterseniz telefon tutucu standlar tam aradığınız ürün olabilir. Dilerseniz logonuz telefon standları üzerine işlenir bu sayede marka bilinirliğiniz üst seviyelere çıkabilir. 

İstek listesine ürün eklendi
Ürün karşılaştırmaya eklendi.

Merhaba, bu web sitesinde daha hızlı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşamanız için çerez politikası uygulanmaktadır.